Sihirli Duş Başlığı Ürün Görseli

Sihirli duş başlığı nasıl takılır?

Relax Shower nasıl çalışır?

Relax shower tasarruflu duş başlığını çalıştırma tekniğini kısaca anlatmamız gerekirse; Relax shower duş başlığının içinde ki arıtma sisteminin dönüşümü sayesinde içeriğindeki suyun döngüsünden köpük elde edilir ve bu köpük tazyikle beraber suya yumuşaklık kazandırır ve masaj hissiyati uyandırır. Relax shower tasarruflu duş başlığının uç tarafında 410 adet 0,2 mm ölçülerinde mikro gözenekler vardır. Relax shower tasarruflu duş başlığı bu sayede aşırı derecede basınçlı ve keyif verici su basıncı sağlar. Relax shower tasarruflu duş başlığı yapısının şeffaf olmasından dolayı oluşan kirleri ve kireçlenmeyi gözünüzle görme kolaylığı sağlar aynı zamanda bu durumu sağladığından dolayı kolayca gözlemleyip temizlemenize de yardımcı olmaktadır. Relax shower tasarruflu duş başlığının içeriğinde bulunan filtrelerin sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kaliteli bir üründür.

Verilen yüzdelikler ve oranlar üretici firmanın kendi test kaynaklarından elde edilmiştir. Bu oranlar Relax shower tasarruflu duş başlığı kullanıcıları tarafından değişkenlik gösterebilmektedir. Bulunduğunuz yerin su tesisatına göre Relax shower tasarruflu duş başlığı tazyik oranlarında ve kullanımlarında farklılık oluşabileceğini unutmayın.

Ürünün kullanımı ;

Ürünün kullanımı oldukça basittir. Sadece Relax showıer tasarruflu duş başlığını var olan duş başlığı hortumunuza takmanız gerekmektedir. Bu sayede Relax shower tasarruflu duş başlığını kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Cenk
  • Ürünü nereden bulabilirim nereden sipariş verebilirim??