Sihirli Duş Başlığı Ürün Görseli

Hergün İyi Bir Duş Almanızın 10 Nedeni

Neden her sabah iyi bir uzun duş almak isteyeceğiniz konusunda yaklaşık bir milyon ve bir farklı nedeni vardır ve bunların çoğu temiz tutmak ve taze kokmak zorunda olsa da – bir demet var diğer faydalardan da zevk alırsınız.

Sabah uyanmak için harika bir duştan daha iyi bir yol yok

Bakın, bir önceki gün (ya da önceki gece) sizin için nasıl bir çalışma yaptıysa yapsın , her birimiz sabahımızdan hızlı bir şekilde yardıma ihtiyacımız var . Gerçekten güzel bir fincan kahve ve iyi bir uzun sıcak (veya soğuk) duş daha iyi almaz!

İş yerinde uzun bir günün ardından dinlenmek için harika bir yoldur

Kapak tarafında, hepimiz alışkın olduğumuzdan çok daha fazla stres ve baskı ile uğraşıyoruz – ve zaman ilerledikçe sadece gittikçe kötüye gidiyor ve kötüye gidiyor.

Stepping güzel sıcak duş İşte uzun stresli bir günün ardından rahatlamak, gevşemek ve sadece tür her şeyi söyleyin için en iyi yoldur. Önceki gündeki endişe ve stres, vücudunuzdan düşen tüm sıcak suyla boşaltmaya başlıyor gibi görünüyor.

Spor salonunun kokusunu atmak için önemli bir yol

Her gün spor salonunda yoğun çalışmalara girmekle meşgul olan, kendinizi sağlıklı tutmak ve en iyi şekilde seyretmekle meşgul olan milyonlarca ve milyonlarca insandan hoşlanıyorsanız, terinizden biraz ve biraz daha heyecanlıyız Aynı zamanda “funk”

Vücudunuzdaki spor salonunun kokusundan kurtulmanın tek yolu (bu AX vücut sprey reklamlarından ne duymuş olursanız olun), duşun altına biraz vakit geçirmektir.

Zihninizi temizleme ve “duş düşünceleri” açma şansınız olacak

Her bir insanın en iyi düşüncelerinden bazıları, en iyi fikirlerinden bazıları ve sıcak suyun dökülmesi nedeniyle duş başlığının altında duran en iyi atılımlarından bazıları oldu.

Aklımızı temizlemek, yaratıcılığınızı açmak ve bizi bir süre rahatsız eden tüm konularla uğraşmak için bizi mükemmel bir şekilde ayarlayan sessizlik hakkında bir şey var.

Büyük bir atılıma ihtiyacınız varsa, duş deneyin!

Cildiniz ve saçlarınız sana teşekkür eder

Her ne kadar cildiniz ya da saçlarınız için kötü olduğunu düşündükleri için her gün duş almanın çılgınlığı olmayan bazıları olsa da, konunun gerçeği, günlük duşların kullanmadığınız sürece herhangi bir sorun yaratmayacağıdır su altına girdiğiniz her seferinde ağır temizlik maddeleri.

Duş başlığının altına tırmanışın her seferinde süper şampuan veya vücut yıkamaları atlayın ve hiç endişelenmeniz gereken bir şey olmaz!

Aslında, bu tavsiyeye dikkat edersen , cildin ve saçların daha iyi şekil alacaktır.

Duş vücudunuzdaki iyileşme ve parçalanma sıklığını hızlandırmak için mükemmel bir yerdir

Dünyanın dört bir yanındaki seçkin sporcuların soyunma odasına ilk defa yaptıkları geziyi duşa, daha sonra sıcak işe, daha sonra da buz banyosuna yapmalarının bir nedeni var.

Su, dinlenme ve toparlanma hızınızı artırmaya yardımcı olan inanılmaz bir kabiliyetin yanı sıra, muhtemelen zamana dayalı olarak oluşturduğunuz gerilimdeki gerginlik türünden herhangi bir çöküşe de sahiptir. Sıcak su ve soğuk su, duşta başkasıyla birlikte kullanıldığında, gerçekten vücudunuza yeni bir hayat solutmanıza, iyileşmeyi hızlandırmanıza ve ağrıları gidermenize yardımcı olabilir.

En azından birazcık “her şeyden kurtulabilirsin”

Bu gün biraz sessiz vakit geçirmek neredeyse imkansız.

Neredeyse hepimiz gülünç hızlı tempoda yaşayanlara sahibiz, her zaman bir mobil cihaza bağlanıyor ve kendimiz için en ufak zamanı bile gerçekten istemiyoruz. Duş, dünyanın geri kalan kısmından 15 dakika kadar çıkıp kendinize bir yer edinmeniz için bir şans verir.

Bir sonraki sıcak küvet için en güzel şey

Şimdiye dek sıcakta kaynar suda kaynar bir saat geçirirseniz, sadece oturursanız ve rahatlarken, süper sıcak bir duşun ne kadar faydalı olabileceğini bilirsiniz.

Vücudunuzun her tarafına sıcak su dökmeyen vurucu bir duş başlığının altında dinlenmeniz size büyük bir destek sağlayacak, ancak en sıcak suyun altına sürünmeden önce kendinize bir soğuk su patlaması yaparsanız daha da iyi çalışacaktır. sap.

Gerçekten bundan daha iyi olamaz !

Güzel, uzun bir duşun ardından güne saldırırken daha güvende hissedeceksiniz

Duş aldığında herkes daha iyi hissediyor.

İnsanlar kendilerini daha temiz, insanlar daha düzenli hissediyor, insanlar daha açık kafalı hissediyorlar. Her şeyin yıkanmasıyla ilgili törensel süreçte duşla ilgili bir şey var, bu da güne taze yeniden başlamanın ikinci bir şansını sunuyor, bu da gerçekten de ödüllendirici.

Kendinizi güzel bir havluyla sarma için şansınız olsun

Paranın satın alabileceği en iyi havlu ısıtıcının yardımıyla, her bir duşa güzel, yumuşak ve havuçlu bir havlu atabilirsiniz. Nemli veya havalı havlulara (özellikle soğuk havalarda) elveda diyebilir ve yeni havlu sıcaklığınızın güzel bir şekilde kızarmış havlu ile gününüze doğru şekilde başlayabilirsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )